5.12.06

Natsiminister


Pööblispets ja leimiminister on avastanud uue hädaohu, mis me kõigi vaimset heaolu ja majanduslikku õndsust ähvardab.

Ajalehe «Postimees» tänases numbris oli, et «Minister Lang pelgab neonatside tulekut». Ma saan aru, et inimesel on hirmud, aga mul on raske aru saada, et miks need hirmud kogu aeg sinna kapral Aadu pärandi suunas kalduvad. Tiblade pronkspuuslikuga pole aastaid midagi suudetud ette võtta ning sajad räuskavad ja kunagise okupatsionivõimu sümbolitega vehklevad tiblad pealinna südames ei näi ministrihärrat samuti häirivat. Küll häirib teda (oletuslik) tõsisasi, et kusagil metsataludes midagi tähistatakse ning kätt tõstetakse. Vene meedia igatahes märkas ministrihärra püüdlusi, mille näiteks kasvõi lugu «Минюст Эстонии обнаружил множество тайных фашистов».

Ma nüüd mõtlengi, et kui Jumal lund annab ning ma ka oma õue sellise lumeAadu teen (nagu pildil), et kas siis kompetentsed organid peavad mind salanatsiks... või olen sel juhul juba hoopis avalik nats?

Valvsamatele kodanikele siiski teadmiseks, et pilt pärineb USA duo Prussian Blue blogist, täpsemalt siit.

Taustaks: Prussian Blue «The Stranger»

3 comments:

Lauri said...

Lang on Eesti vabariigi teeneline Überkloun, ennasttäis tola, kes on millegipärast veel endast üliheal arvamusel. Tema lollakaid avaldusi ei maksa üldse tõsiselt võtta.

Ulmeguru said...

Ega ma võtagi tõsiselt, aga kahjuks on selline kehkenpüks meil ministriks...

Lauri said...

Igal oinal oma Mihklipäev, küll tuleb ka tema tund.