24.12.06

Operatsioon «White Christmas»


Mõtlesin täna hommikul, et va jõul juba möödas... kuid Krafinna teatas õelalt, et alles täna õhtul hakkab. Raisk, ükski aasta pole see jõul niimoodi veninud... Telekavas on taas miskid võimsad pardid ja katuselt kukkuv jõuluvana!

Õnneks on ka midagi positiivset! Sain täna sms-ina elu toredaima jõuluõnnitluse:

Kui sa seda sms-i loed, siis saadetakse üks neeger Maalt välja! Saada see edasi ja osale sinagi operatsioonis «White Christmas».


Taustaks: Vennaskond «Resistance»

5 comments:

Lauri said...

Are You Nazi, big boy?

Kopipaste sinu enda sissekandest mu Orkuti scrapbooki.

Ulmeguru said...

Ei, aga miks Te seda küsite?

Lauri said...

No kas pigisid halvustav ja suisa mõnitav jutt pole siis natuke natslik?
Miks sa minu käest pärisid, ega ma nats pole?

Ulmeguru said...

Alustaks lõpust: rahvas räägib, et niimoodi olevat Su käest kusagil Euroopas üks Sinust kõvasti suurem neeger küsinud...

Mina ei arva, et oma rassist lugupidamine on rassism... ei arva, et oma rahvusest lugupidamine on natsionalism... ei arva, et oma heteroseksuaalsuse austamine oleks homofoobia jne.

Mis puutub konkreetsesse sms-i, siis on see lihtsalt lõbus ja naljakas. Rassismi võib selles näha vaid miski korrektselt ajupestud USA elanik ja meie natsiminister. Ja kui nad seal rassismi näevad, siis on see meditsiiniline probleem ning nad võiks end arstile näidata.

Lauri said...

Oli jah Amsterdamis selline juhus. Ma ei tea kas see pigi nüüd niiväga suur oli, aga tal oli selline nägu peas, mille peale tahaks kõige jubedama Lasnamäe Koljaga klaase kokku lüüa.

Muidu ma sain naljast aru küll ja saadan isegi selle sms-i edasi. Ajupestud usakatest arvan halvasti, meie natsiministrist veel halvemini.