4.5.09

Küsimus arvutigurudele

Tahaks teada, et kas on olemas sellist tehnilist vidinat... muidugi mitte sedavõrd eksklusiivset, kui pildil...Probleem!
Koduses kabinetis on kaks lauaarvutit ja üks komplekt arvutikõlareid. Ilgelt tüütu on pidevalt laudade all roomata ja juhet ühe arvuti küljest teise külge tõsta.

Küsimus!
Et kas on olemas sellist vidinat, et kust jooksevad juhtmed mõlemasse arvutisse ja kuhu omakorda on külge lülitatud kõlarid, et kus lihtsa ümberlülitusega saaks lülitada kõlarid teise arvuti taha olevaks?

Tehniliselt on see ju ülilihtne, aga kas tõesti kellegil pole varem sellist probleemi tekkinud ning kas järsku on selline vidin juba olemas ja kusagil müügil..?

Taustaks: aktivehate «What I Want»

6 comments:

Anonymous said...

Kindlasti leitakse sulle mingi lahendus kui pöördud tehnikavidinate poodi (oomipood vms). Ta ei ole tehniliselt ülilihtne, sest kahe arvuti heliväljundid ei tohi kokku puutuda. Võid helikaardi puruks lasta.

Ulmeguru said...

Seda helikaardi asja ma ei teadnud... seega siis polegi lihtne...

Anonymous said...

sul on vaja audio switchbox nimelist vidinat. nagu näiteks see siin - http://electronicsusa.com/mk1and2.html

Ulmeguru said...

Tänud, just seda ma mõtlesingi!

irve said...

Juhumõttena sobib sulle ka väike miksimispult...

Anonymous said...

kui olemas line-out & line-in, siis võiks proovida ka ühe line-out teise line-in'i. Teise taha ka kõlarid ja siis valida, kumb parajasti mängib. Eeldab muidugi, et arvuti oleks pidevalt sees.